Anunt Angajare

    OFERTĂ DE MUNCĂ

    SC Novaland SRL ANGAJEAZĂ  Marketing assistant - part time -

    Locatie : BEIUȘ

    Descrierea companiei: www.festivaluri-romanesti.ro

    Candidatul ideal:

    • aptitudini organizatorice bune;
    • aptitudini excelente de comunicare scrisă și verbală;
    • jucător de echipă puternică;
    • poate lucra sub presiune la termenele limită.

     Descrierea jobului:

    • organizare cercetare de piață;
    • scriere comunicate de presă;
    • organizare de evenimente de promovare;
    • evaluarea rezultatelor unei campanii de marketing;
    • asistarea managerului la scrierea de rapoarte și analizarea datelor;
    • scriere conținut online;
    • comunicare cu clienții;
    • vânzarea produselor de publicitate online;
    • campanii web pentru creșterea traficului online al site-ului.

     TRIMITEȚI CV – ul cu poză la adresa:

    2. Contact: 0722/949.039

    Loto

    Vremea Beius

    Please publish modules in offcanvas position.